Jauns gads nāk ar jauniem projektiem!  Ticam, ka kvalitatīvi foto materiāli interneta vidē un sociālajos tīklos mudina cilvēkus apmeklēt, iepazīt jaunas vietas un arī mūsu - Bauskas novadu, bet, lai tas izdotos, ir nepieciešama Tava iesaiste - kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi!

Visa gada garumā izsludināsim dažādas fotomirkļu tēmas un aicināsim Tevi fotografēt un savos sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām,  atzīmējot mūsu profilu/atzīmējot mūs @visitbauska #visitbauska,  vai iesūtot tās uz e-pastu tic@bauska.lv .   

Iesūtītās un atzīmētās fotogrāfijas mēs publicēsim norādītajā datumā un  aicināsim mūsu sekotājus balsot par labākajām konkrētās tēmas fotogrāfijām, kas tiks virzītas 2023. gada fotomirkļu albumam.

Publicējot bildes sociālajos medijos vai nosūtot tās mums uz e-pastu, Tu kļūsti par Visit Bauska fotomirkļu vēstnesi, un mēs ceram, ka turpināsi fotografēt un dalīties ar fotogrāfijām ik mēnesi, lai kāda no tām tiktu iekļauta Visit Bauska 2023.gada fotomirkļu albumā!

2. tēma:  “Muzeji Bauskas novadā” (19.01.-02.02., foto balsojums 04.02.2023.)
Uzņem fotoattēlus, kuros redzami Bauskas novada muzeji, kā arī to krājumi, kolekcijas un ekspozīcijas.
! Padomā arī par attēla kompozīciju, pievilcību un unikalitāti!
Lieto tēmturus:   #visitbauska #bauskasnovads #muzeji #fotomirklis

 
Ieteikumi fotomirkļa veidošanai un publicēšanai

Iesūtot fotogrāfijas VisitBauska fotomirkļa vēstneša projektam, Tu piekrīti, ka tās bez maksas var tikt lietotas/izmantotas VisitBauska 2023./2024.gada publicitātes un mārketinga aktivitātēs, norādot atsauci uz fotogrāfijas autoru (Tevi).

 • Publicējot fotogrāfiju savos sociālajos medijos  atzīmē mūs @visitbauska, bet pārliecinies, ka tavs sociālo mediju profils (FB, IG)  ir publisks, citādi attēls nebūs redzams VisitBauska komandai;
 •  Lai bildes pamanītu:
  •  lieto obligātos tēmturus: #visitbauska #bauskasnovads #fotomirklis
  •  ja foto uzņemts kādā no novada vietām -  papildus lieto tās vietas tēmturi, piemēram, #bauska #iecava #rundale #vecumnieki
  • lai attēlus pamanītu plašāk, pievieno:  #travelzemgale #visitlatvia #baltics
 • Tev kā fotogrāfijas iesniedzējam obligāti jābūt fotogrāfijas autoram un  attēli  nevar būt iegūti no interneta;
 • Fotogrāfija nevar būt fotokolāža un tā nedrīkst būt rediģēta, uz tās nedrīkst būt datums, paraksts, logotips vai citi atribūti;
 • Fotogrāfijā nedrīkst būt attēlota vardarbība, pornogrāfija un tajās nedrīkst būt cilvēka cieņu un privātumu aizskarošs un amorāls saturs;
 • Ja fotogrāfijā ir redzami cilvēki/personas, Tev kā fotogrāfijas autoram  ir jāsaņem no personām atļauja fotogrāfijas publiskot;
 • Norādi, kurā Bauskas novada vietā šis attēls ir uzņemts.
 • Mēs priecāsimies par labas kvalitātes horizontāliem vai vertikāliem attēliem jpg, png formātā. Padomā arī par attēla kompozīciju, pievilcību un unikalitāti!
 • Labāko fotoattēlu autoriem (pēc sociālo tīkla lietotāju balsojuma) būs iespēja iegūt nelielas balvas – suvenīrus (saņemami Bauskas Tūrisma informācijas centrā),  bet to uzņemtie fotoattēli tiks iekļauti Visit Bauska 2023.gada fotomirkļu albumā!
 • Pirmās tēmas foto iesūtītāji īpašo suvenīru varēs saņemt Bauskas Tūrisma informācijas centrā, Vecumnieku Tūrisma informācijas punktā.
 • Ar labāko fotogrāfiju autoriem sazināsimies personīgi caur sociālo kontu vai iesūtītā e-pasta adresi.

Paldies Tev, ka iesaisties VisitBauska fotomirkļa vēstnešu projektā! Paldies, ka vairo Bauskas novada fotomirkļu albumu interneta vidē!

Sīkāka informācija pa tālruni :  639 23797, 27746484 vai e-pastu: tic@bauska.lv

Ieteikt: